Lektor jazyka

09.10.2018
Spoločnosť: GALILEO SCHOOL, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Vrakuňa, Dudvážska 6, 82107
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Lektor, školiteľ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Lektor anglického jazyka pre druhý stupeň súkromnej základnej školy s vyučovacím jazykom anglickým.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 12:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 700
Iné výhody:

Mladý kolektív, firemné podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore pedagogika - učiteľstvo pre primárne vzdelávanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Native speaker.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GALILEO SCHOOL, s.r.o.
Adresa: Hradská 85
82107 Bratislava-Vrakuňa
Slovensko
Kontaktná osoba: GALILEO SCHOOL, s.r.o.
Kontaktné údaje: GALILEO SCHOOL, s.r.o.

Hradská 85