Lektor anglického jazyka

09.10.2018
Spoločnosť: CANADIAN LANGUAGE SCHOOL, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Trenčín, Mierové námestie 37, 91101
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Lektor, školiteľ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

English Native Speaker

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • cieľavedomosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: CANADIAN LANGUAGE SCHOOL, s.r.o.
Adresa: Mierové námestie 37
91101 Trenčín
Slovensko
Kontaktná osoba: CANADIAN LANGUAGE SCHOOL, s.r.o.
Kontaktné údaje: CANADIAN LANGUAGE SCHOOL, s.r.o.

Mierové námestie 37