Lekár hematológ a transfúziológ

09.10.2018
Spoločnosť: NsP Sv. Jakuba, n.o., Bardejov

Miesto práce: Slovensko, okres Bardejov, Bardejov, Sv. Jakuba 21, 08501
Okres: Bardejov
Typ pracovnej Ponuky: Lekár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výkon špecializovaných pracovných činností preventívnej a liečebnej starostlivosti na pracovisku hematológie a transfúziológie

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 2097
Iné výhody:

- zamestnanecké bonusy

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

špecializačná skúška z odboru hematológia a transfúziológia

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: NsP Sv. Jakuba, n.o., Bardejov
Adresa: Sv. Jakuba 21 21
08501 Bardejov
Slovensko
Kontaktná osoba: NsP Sv. Jakuba, n.o., Bardejov
Kontaktné údaje: NsP Sv. Jakuba, n.o., Bardejov

Sv. Jakuba 21 21
Slovensko

+421544788633