Lakérnik

09.10.2018
Spoločnosť: Stolárstvo u Kunaja, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Poprad, Štrba, Tatranská Štrba 1169, 05941
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Lakýrnik, lakovač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- nástrek základného laku,

- medzibrus,

- nástrek vrchného laku,

- vizuálna kontrola po povrchovej úprave,

- uloženie a rozdelenie nastriekaných dielcov do stojanov.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Stolárstvo u Kunaja, s.r.o.
Adresa: Tatranská Štrba 1169
05941 Štrba
Slovensko
Kontaktná osoba: Stolárstvo u Kunaja, s.r.o.
Kontaktné údaje: Stolárstvo u Kunaja, s.r.o.

Tatranská Štrba 1169
05941 Štrba
Slovensko

+421527791210