Kvetinárka - aranžérka

09.10.2018
Spoločnosť: Michaela Brodňanová

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Kysucké Nové Mesto, Kysucké Nové Mesto, Belanského 91, 02401
Okres: Kysucké Nové Mesto
Typ pracovnej Ponuky: Kvetinár
Aranžér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

predaj a aranžovanie kvetín a darčekových predmetov

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 17:00

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Michaela Brodňanová
Adresa: Námestie slobody 99
02401 Kysucké Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Michaela Brodňanová
Kontaktné údaje: Michaela Brodňanová

Námestie slobody 99
Slovensko

+421910374714