kuchár vietnamskej kuchyne

09.10.2018
Spoločnosť: NTD Košice, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Trebišov, Trebišov, M.R.Štefánia 42, 07501
Okres: Trebišov
Typ pracovnej Ponuky: Kuchár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kuchár vietnamskej kuchyne

príprava tradičných vietnamských a čínskych jedál podľa receptov tradičnej vietnamskej kuchyne,

práca s tradičnými vietnamskými pomôckami v kuchyni, dohľad nad prácou jedál

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 11:00 do 21:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: NTD Košice, s.r.o.
Adresa: Miškovecká 1023/1, Košice-Juh, 04001
Kontaktná osoba: NTD Košice, s.r.o.
Kontaktné údaje: NTD Košice, s.r.o.

Miškovecká 1023/1, Košice-Juh, 04001

0905462931