Kuchár špecialista na ázijskú kuchyňu

09.10.2018
Spoločnosť: BETA Green s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajnorská 17, 83104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Klientský poradca
Kuchár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava jedál a pokrmov ázijskej gastronómie, zážitková a kulinárska kuchyňa, vykonávanie prezentácie ázijských jedál a ukážkovej prípravy jedál, vykonávanie kurzov varenia a ázijskej kuchyne, koordinácia tímu kuchárov na dennej smene, zodpovednosť za zverené prostriedky, plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 11:30 do 20:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

- zabezpečenie ubytovania a stravovania

- možnosť odborného a profesionálneho rastu

- práca v mladom dynamickom kolektíve

- rôzne benefity spoločnosti

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • vietnamský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie
  • asertivita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: BETA Green s. r. o.
Adresa: Nobelova 5
83102 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: BETA Green s. r. o.
Kontaktné údaje: BETA Green s. r. o.

Nobelova 5