Krupiér/-ka, čašník/-čka

09.10.2018
Spoločnosť: K-BET, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Levice, Levice, Dopravná 14, 93401
Okres: Levice
Typ pracovnej Ponuky: Čašník
Krupiér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha baru a herných automatov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: K-BET, s. r. o.
Adresa: Staré Grunty 13, Bratislava-Dev.Nová Ves, 84104
Kontaktná osoba: K-BET, s. r. o.
Kontaktné údaje: K-BET, s. r. o.

Staré Grunty 13, Bratislava-Dev.Nová Ves, 84104

+421911949934