Krupiér/ka

09.10.2018
Spoločnosť: EXCLUSIVE GAME, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Rožňava, Rožňava, Šafárikova 52, 04801
Slovensko
Okres: Rožňava
Typ pracovnej Ponuky: Krupiér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha zákazníkov, prijímanie a vydávanie tovaru, obsluha automatov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 900
Iné výhody:

Práca v dobrom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

Príjemné vystupovanie.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: EXCLUSIVE GAME, s. r. o.
Adresa: Klincová 37
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: EXCLUSIVE GAME, s. r. o.
Kontaktné údaje: EXCLUSIVE GAME, s. r. o.

Klincová 37
Slovensko

+421944926647