Kŕmič hovädzieho dobytka na mliečnej farme

09.10.2018
Spoločnosť: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Nové Zámky, Dubník, Mikuláš 631, 94655
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Zootechnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava kŕmnej dávky

- miešanie krmiva

- obsluha traktora

- obsluha kŕmneho voza

- dávkovanie krmiva do kŕmnej chodby

- starostlivosť o stroje a zariadenia

- starostlivosť o sklad krmív

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

práca na jednej z najväčších mliečnych fariem v Európe

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Skupina T

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vodičský preukaz: Skupina: B
Skupina: T

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Adresa: Mikuláš 631
94655 Dubník
Slovensko
Kontaktná osoba: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Kontaktné údaje: AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.

Mikuláš 631
Slovensko

+421905207130