Koordinátor logistiky

09.10.2018
Spoločnosť: Brose Prievidza, spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Prievidza, Prievidza, Max Brose 7, 97101
Okres: Prievidza
Typ pracovnej Ponuky: Koordinátor
Logistik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Samostatné tvorenie koncepcií, rozpočtu a plánovania konkurencieschopných logistických konceptov s prihliadaním na interné a externé rámcové podmienky počas celého trvania projektu (akvizícia, sériová výroba, náhradná spotreba) v úzkej spolupráci s projektovým tímom závodu a centrálnou logistikou

- podpora pri akvizíciách nových projektov s preverením dopytových podkladov ako i vypracovanie, rozpočtovanie a popis konkurencieschopných logistických konceptov. Zisťovanie logistických nákladov na základe definovaných procesov

- Spolupráca pri vývoji logistických konštrukcií

- Identifikácia a realizácia racionalizačných opatrení v spolupráci so zákazníckymi tímami, závodmi a centrálnou logistikou

- Podpora oddelenia nákupu v zadávacom procese, zohľadňujúc logistické ciele (stabilita zásobovania, minimálne skladové zásoby, minimálne logistické náklady)

- Starostlivosť v sériovej výrobe, posudzovanie zmien v procesoch a produktoch v súlade s platnými logistickými procesmi ako aj ich realizácia po schválení

- Spolupráca pri vývoji a školeniach celosvetovo platných štandardizovaných plánovacích nástrojov

- Riadenie a eskalácia kritických situácií v procese zásobovania

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • španielsky - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • SAP - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Nakoľko sa jedná o miesto vysokého profilu hľadáme kandidáta z prostredia automotive, s aktívnou angličtinou a španielčinou. Výhodou nie však podmienkou je nemecký jazyk. Kandidát musí byť schopný prezentovať v cudzom jazyku pred rôznymi skupinami zamestnancov.

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Brose Prievidza, spol. s r.o.
Adresa: Max Brose 7
97101 Prievidza
Slovensko
Kontaktná osoba: Brose Prievidza, spol. s r.o.
Kontaktné údaje: Brose Prievidza, spol. s r.o.

Max Brose 7
Slovensko

+421260261136