Koordinátor informačného centra a destinácie

09.10.2018
Spoločnosť: Združenie Tokajská vínna cesta

Miesto práce: Slovensko, Košický kraj, okres Trebišov, Čerhov, Dlhá 230, 07681
Okres: Trebišov
Typ pracovnej Ponuky: Koordinátor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Koordinácia Informačného centra a rozvoj cestovného ruchu destinácie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 17:00
Ponúkaný plat: od 650
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Združenie Tokajská vínna cesta
Adresa: SNP 1049/76
07501 Trebišov
Slovensko
Kontaktná osoba: Združenie Tokajská vínna cesta
Kontaktné údaje: Združenie Tokajská vínna cesta

SNP 1049/76
Slovensko

+421915999009