Kontrolór/ka kvality

09.10.2018
Spoločnosť: AVIR SK s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Myjava, Brezová pod Bradlom, Štverníky 662, 90613
Okres: Myjava
Typ pracovnej Ponuky: Kontrolór
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vizuálna kontrola a kalibrácia kovových dielcov zameraná na presnosť a nepoškodenosť dielcov

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 520

K základnej mzde budú pripočítavané odmeny v závislosti od výkonu.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie

Ďalšie požiadavky:

veľmi dobrý zrak a jemná motorika

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AVIR SK s. r. o.
Adresa: Dr. Št. Osuského 8
90613 Brezová pod Bradlom
Slovensko
Kontaktná osoba: AVIR SK s. r. o.
Kontaktné údaje: AVIR SK s. r. o.

Dr. Št. Osuského 8