Kontrolný technik STK

09.10.2018
Spoločnosť: DELIFE s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, 92901
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie údajov o výsledkoch kontroly spôsobilosti vozidiel

- vyhodnotenie identifikátorov vozidiel

- vedenie a zodpovednosť za evidenciu tlačív

- zabezpečovanie denných údajov

- výkon práce na základe absolvovaného školenia

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore dopravná prevádzka

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina A
  • Skupina B
  • Skupina C
  • Skupina D
  • Podskupina D1 + E
  • Skupina T

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: A
Skupina: B
Skupina: C
Skupina: D
Skupina: T

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DELIFE s. r. o.
Adresa: Bratislavská 73
90301 Senec
Slovensko
Kontaktná osoba: DELIFE s. r. o.
Kontaktné údaje: DELIFE s. r. o.

Bratislavská 73
90301 Senec
Slovensko

0918119897