KONŠTRUKTÉR/PRODUKTOVY INŽINIER (Ref. č.: 5-30-30935/PF)

09.10.2018
Spoločnosť: Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Trenčín
Okres: Trenčín
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti. Aktuálne hľadáme vhodných kandidátov na pozície: KONŠTRUKTÉR, PRODUKTOVÝ INŽINIER.

Náplň práce:
- Vývoj nových produktov podľa požiadaviek zákazníkov a trhu
- Technická podpora zákazníka, analýza požiadaviek
- Návrh technických riešení
- Zavádzanie výrobkov do výroby v jednotlivých závodoch v rámci výrobnej skupiny
- Podieľanie sa na zlepšovaní výrobkov a procesov, znižovaní nákladov
- Spolupráca v rámci medzinárodného tímu vývojárov
- Spracovanie reportov
- Tvorba 3D modelov v CATIA V5
- Konštrukčné vyhotovenie produktu na základe výrobných a nákladových požiadaviek
Informácie pre uchádzača: Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.
Ponúkaný plat: od 1100 do 1700 EUR
Iné výhody: - 13. plat
- Jazykove kurzy
- Flexibilny pracovny cas
- Preplacanie PN (5 dni v roku)
- 5 dni dovolenky naviac

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Skúsenosti s designom interiérových častí pre automobilový priemysel (CATIA V5)
- Orientácia na zákazníka
- Aktívna znalosť anglického jazyka, alebo nemeckého jazyka
- Dobré komunikačné schopnosti
- Inovatívne myslenie
Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (), Nemecký jazyk ()

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Grafton Slovakia s.r.o.
Adresa: Legionárska 7158/5
91101 Trenčín
Kontaktná osoba:
Kontaktné údaje: Legionárska 7158/5
91101
Trenčín