Konštruktér elektrických zariadení

09.10.2018
Spoločnosť: SENSOR, spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Pezinok, Pezinok, Obchodná 8, 90201
Okres: Pezinok
Typ pracovnej Ponuky: Konštruktér
Konštruktér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- dizajn elektrických časti vyrábaného prístroja (riadiaci systém, elektrické rozvádzače, kabeláž)

- výber vhodných elektrických komponentov

- tvorba konštrukčnej, výrobnej a sprievodnej technickej dokumentácie elektrickej časti projektovaných zariadení

- riešenie optimalizácii elektrických obvodov a použitých komponentov pre štandardné typy strojov

- spolupráca pri materiálovom zabezpečení a cenovej kalkulácii

- sledovanie legislatívy a aplikácia osobitných elektrických požiadaviek klienta v oblasti elektrokonštrukcie a bezpečnosti strojov

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1500

- práca vo významnej medzinárodnej spoločnosti s takmer 30 ročnou históriou

- práca v oblasti R&D

- možnosť sebarealizácie a ďalšieho odborného a profesného rozvoja

- príležitosti ku kariérnemu rastu

- mladý kolektív

- firemné benefity (stravné lístky, flexibilný pracovný čas)

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa v odbore elektronika - elektronické meracie systémy

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Autodesk Inventor - pokročilá
  • AutoCAD - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- VŠ elektrotechnická - výhodou zameranie na automatizáciu
- skúsenosti s Automation Studio výhodou
- predchádzajúce skúsenosti s elektrokonštrukciou strojov, respektíve rozvádzačov a riadiacich systémov
- odborná spôsobilosť na prácu na elektrotechnických zariadeniach § 22 - resp. predpoklady na získanie osvedčenia
- skúsenosť s projektovaním v CAD softvéri E-PLAN, DiaLux
- záujem učiť sa nové veci, spoľahlivosť, komunikatívnosť a iniciatíva

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SENSOR, spol. s r.o.
Adresa: Ormisova 6
83102 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: SENSOR, spol. s r.o.
Kontaktné údaje: SENSOR, spol. s r.o.

Ormisova 6
Slovensko

+421910905775