Kľúčový/á operátor/ka (doprava zadarmo)

09.10.2018
Spoločnosť: A - Z transport

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Galanta, Sereď, 92601
Okres: Galanta
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečovanie plynulého chodu linky, za ktorú zodpovedá

- vypĺňanie karty práce

- časť zmeny treba pracovať aj ako operátor, resp. sa spolupodieľať na výrobe

- dohliadanie na chybovosť a riešenie anomálií

- informovanie svojich ľudí o nových výrobách, zabezpečovanie povinných školení.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

Mzda:

3,93€ hod./brutto

50€ dochádzková odmena (100% dochádzka)

140€ prémie

príplatky podľa Zákonníka práce

Miesto výkonu práce Sereď.

Zabezpečená doprava zadarmo z nasledovných obcí:

- trasa 1 (KN-Sereď): Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, Vlčany, Somola, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Kajal, Váhovce, Dolná Streda, Sereď

- trasa 2 (KN-Sereď): Komárno, Hurbanovo, Bajč, Nové Zámky, Tvrdošovce, Jatov, Trnovec nad Váhom, Šaľa Veča, Dlhá nad Váhom, Šoporňa, Šintava, Sereď

- stravné lístky v hodnote 3,60€ (doplatok zamestnanca 0,38€/1 stravný lístok)

- príspevok na DDS

- vitamínové balíčky

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

3 zmenná prevádzka - práca je na 7,5 hod. zmeny (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná)

Požiadavky:
- vzdelanie - stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- potravinársky preukaz – nutný (nesmie byť starší ako 2 roky)
- výpis z registra trestov – nutný (nesmie byť starší ako 3 mesiace), musí byť čistý
- zdravotná spôsobilosť - práca s bremenami, práca v noci
- manuálna zručnosť
- chuť učiť sa nové veci
- organizačné a komunikačné schopnosti
- asertívne správanie

V prípade záujmu je nutné poslať životopis s aktuálnou fotografiou tváre na praca@aztrans.sk, alebo ho prineste osobne na pobočku Petöfiho 30, Komárno (Po - Pia 8:00-16:00). V prípade nejasností nás kontaktujte na tel. čísle 0911 10 66 10 (Po - Pia 8:00-16:00).

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: A - Z transport
Adresa: Lodná 2943/12
94501 Komárno
Slovensko
Kontaktná osoba: A - Z transport
Kontaktné údaje: A - Z transport

Lodná 2943/12
Slovensko

+421911106610