Klampiar, stavebný pracovník, pokrývač striech, izolatér

09.10.2018
Spoločnosť: Gaz - term, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica, kpt. Nálepku 566/8, 01701
Česká republika
Slovensko
Okres: Považská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Klampiar, pokrývač
Montážnik
Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

montážne stavebné práce, práca v SR a ČR

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 18:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Gaz - term, s.r.o.
Adresa: kpt. Nálepku 566/8
01701 Považská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: Gaz - term, s.r.o.
Kontaktné údaje: Gaz - term, s.r.o.

kpt. Nálepku 566/8
Slovensko

+421903453400