Klampiar - izolatér potrubia

09.10.2018
Spoločnosť: P&P Tepelné a chladové izolácie

Miesto práce: Slovensko, okres Levice, Levice, Ľ. Štúra 53, 93401
Okres: Levice
Typ pracovnej Ponuky: Klampiar, pokrývač
Montážnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Priemyselné izolácie - výkon prác v rámci celej EÚ.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: P&P Tepelné a chladové izolácie
Adresa: K. Marxa 3524/22, Levice, 93401
Kontaktná osoba: P&P Tepelné a chladové izolácie
Kontaktné údaje: P&P Tepelné a chladové izolácie

K. Marxa 3524/22, Levice, 93401

+421907790169