Kaderník, holič, barber

09.10.2018
Spoločnosť: LUXURY, spol. s r. o.

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Prešov, Prešov, Jarková 41, 08001
Typ pracovnej Ponuky: Kaderník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pánske strihy, holenie. V novootvorenom holičstve prijmeme barbera kaderníka alebo kaderníčku. Školenie zabezpečíme.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Uchádzač by mal byť z Prešova max. blízkeho okolia...

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: LUXURY, spol. s r. o.
Adresa: Janka Borodáča 8
08001 Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: LUXURY, spol. s r. o.
Kontaktné údaje: LUXURY, spol. s r. o.

Janka Borodáča 8
Slovensko

+421918314507