Izolatér

09.10.2018
Spoločnosť: Š - STRECHY - spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Banská Bystrica, Banská Bystrica, Majerská cesta 59, 97401
Okres: Banská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Montážnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

izolácie, kladenie strešnej krytiny

info@s-strechy.sk

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

VP sk. C - výhodou

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Š - STRECHY - spol. s r.o.
Adresa: Kalinčiakova 14, Banská Bystrica, 97405
Kontaktná osoba: Š - STRECHY - spol. s r.o.
Kontaktné údaje: Š - STRECHY - spol. s r.o.

Kalinčiakova 14, Banská Bystrica, 97405

+421905625613