IT vývojár (systémový programátor)

09.10.2018
Spoločnosť: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Karadžičova 8/A, 82108
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Programátor
Výskumný a vedecký pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovedá za vývoj a/alebo dizajn sieťových riešení pre rôzne platformy.

Zodpovedá za databázovú intergrovanú sieťovú alipkáciu s grafickými ovládacími prvkami.

Zodpovedá za diagnostiku a rozlíšenie dátových problémov.

Vykonáva testovanie integrácií a aplikácií.

Požiadavky na zamestnanca

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Operating systems: Linux (Red Hat Enterprise Linux 5.x/6.x/7.x, SUSE Linux Enterprise Server 9.x/10.x/11.
CentOS, Fedora); UNIX (IBM AIX 4.x/5.x/6.1; some experience with HP-UX 11.x, Solaris 9/10, SCO UnixWare
2.1.x/7.1.x, SunOS 5.6 sparc).
Virtualization: IBM PowerVM (+ VIOS); OpenStack; RHEV/oVirt; KVM; VMware, some MS Hyper-V experience.
Programming: Bash, Perl, Java, SQL (MySQL, Oracle), HTML, JavaScript.

Názov spoločnosti: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.
Adresa: Einsteinova 24
85101 Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.
Kontaktné údaje: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.

Einsteinova 24