Inštruktor sociálnej rehabilitácie v zariadení pre osoby v dôchodkovom veku a osoby so zdrav. postihnutím, sociálny pracovník

09.10.2018
Spoločnosť: Obec Budmerice

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, okres Pezinok, Budmerice, 90086
Okres: Pezinok
Typ pracovnej Ponuky: Sociálny pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sociálna rehabilitácia klientov, práca s klientmi, účasť na voľnočasových aktivitách, spolupráca s inými odborníkmi. Je potrebná znalosť platnej legislatívy, predovšetkým zákona NR SR č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov. Požadované vzdelanie VŠ, I. alebo II. stupeň, v odbore sociálna práca alebo v odbore špeciálna pedagogika, stredné úplné vzdelanie + absolvovanie akreditovaného vzdelávacieho kurzu v oblasti sociálnej rehabilitácie v rozsahu 150 hodín.

Všeobecné spôsobilosti: Informačná gramotnosť, komunikácia (aj so seniormi), kultivovaný slovný a písomný prejav, osobnostný rozvoj, organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť, tímová práca, tvorivosť, kreativita, flexibilita.

Osobnostné predpoklady: asertivita,empatia, iniciatívnosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), precíznosť (presnosť), sebaovládanie, spoľahlivosť, trpezlivosť, vnútorná stabilita.

Osvedčenia/certifikáty: Inštruktor sociálnej rehabilitácie - 150 hodín vítaný, nie je podmienka pri VŠ vzdelaní I. stupňa odbor sociálna práca.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 08:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Zdravotníctvo – odbory štúdia na SOU
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Obec Budmerice
Adresa: Budmerice 534, Budmerice, 90086
Kontaktná osoba: Obec Budmerice
Kontaktné údaje: Obec Budmerice

Budmerice 534, Budmerice, 90086

0917147312