Inštruktor sociálnej rehabilitácie

09.10.2018
Spoločnosť: DOMUM Zariadenie sociálnych služieb Krškany

Miesto práce: Slovensko, okres Levice, Krškany, č. 86, 93501
Okres: Levice
Typ pracovnej Ponuky: Sociálny pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Formovanie návykov a zručností klientov zariadenia, základná starostlivosť o klientov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

Dodatková dovolenka

osobné hodnotenie od 50 do 150 Eur

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Akreditovaný vzdelávací kurz Inštruktor sociálnej rehabilitácie v rozsahu 150 hodín.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Názov spoločnosti: DOMUM Zariadenie sociálnych služieb Krškany
Adresa: Krškany 86
93501 Krškany
Kontaktná osoba: DOMUM Zariadenie sociálnych služieb Krškany
Kontaktné údaje: DOMUM Zariadenie sociálnych služieb Krškany

Krškany 86
Slovensko

+421366313190