Inštruktor Pilates

09.10.2018
Spoločnosť: FLOW pilates centrum, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, okres Brezno, Brezno, ČSA 7, 97701
Okres: Brezno
Typ pracovnej Ponuky: Lektor, školiteľ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce Pilates inštruktora je precvičovanie skupinových lekcií pre rôzne vekové kategórie.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: Dohodou

Na výkon práce Pilates inštruktor uchádzača/ku zaškolíme na vykonávanie budúceho povolania. zaškolenie trvá 90 dní.Ponúkame príjemné prostredie a kolektív. Ďalej kontinuálne vzdelávanie, pracovný čas na dobu určitú, možnosť osobného rozvoja.

Druh pracovného pomeru: vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • tímová práca
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

- ochota pracovať s ľuďmi
- pracovné návyky

Osobnostné predpoklady
  • predstavivosť
  • praktické myslenie
  • cieľavedomosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: FLOW pilates centrum, s.r.o.
Adresa: Nad Plážou 15/C
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: FLOW pilates centrum, s.r.o.
Kontaktné údaje: FLOW pilates centrum, s.r.o.

Nad Plážou 15/C
Slovensko

+421907316150