HR konzultant/ researcher

09.10.2018
Spoločnosť: I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica, Banská Bystrica, Kuzmányho 5, 97401
Okres: Banská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Konzultant
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme kolegu/kolegyňu do tímu HR konzultantov pre slovenskú pobočku medzinárodnej spoločnosti v oblasti ľudských zdrojov.

Zo začiatku na part time job a neskôr aj na full time.

Náplňou Vašej práce bude:

Vyhľadávanie vhodných kandidátov, posudzovanie ich schopností a triedenie životopisov.

Vedenie databázy uchádzačov, práca s MS Office na dennej báze.

Administratívna podpora pre branch manažéra.

Čo požadujeme?

- vzdelanie v oblasti elektrotechniky alebo technicky zameraná osobnosť (napr. štúdium na VŠ alebo prax v automotive, strojárstve alebo výrobe).

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

- chuť a záujem pracovať v oblasti ľudských zdrojov

- zvládanie tímovej spolupráce a dobrú náladu

Ak sa chcete stať našou kolegyňou alebo novým kolegom, pošlite nám Vaše CV a uveďte dôvod, prečo by ste chceli s nami pracovať. Radi Vás budeme kontaktovať.

Ponúkaný plat: Dohodou
Druh pracovného pomeru: vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: I.K. Hofmann s.r.o.
Adresa: Kuzmányho 5
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: I.K. Hofmann s.r.o.
Kontaktné údaje: I.K. Hofmann s.r.o.

Kuzmányho 5
Slovensko

+421911210544