Hotelový recepčný

09.10.2018
Spoločnosť: Sun investment capital s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Trnovec, Liptovský Trnovec 315, 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Recepčná
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ubytovanie hostí, agenda rezervácií, obsluha hostí, iné

Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

strava, možná doprava do zamestnania

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Sun investment capital s. r. o.
Adresa: Liptovský Trnovec 315, Liptovský Trnovec, 03101
Kontaktná osoba: Sun investment capital s. r. o.
Kontaktné údaje: Sun investment capital s. r. o.

Liptovský Trnovec 315, Liptovský Trnovec, 03101

0944 273 224