Horizontár CNC

09.10.2018
Spoločnosť: AGA priemyselný park s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves, Radlinského 23, 05201
Okres: Spišská Nová Ves
Typ pracovnej Ponuky: CNC programátor
Operátor strojov a zariadení
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Mechanické opracovanie detailov, podzostáv a zostáv zvarencov na horizontkách CNC - vyvrtávačkach. Aktívna práca s riadiacimi systémami Heidenhain iTNC530i

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 22:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 1100

Nové CNC stroje, možnosť odborného a platového rastu, mladý kolektív, nové CNC stroje, príspevok do DDP,

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

skúsenosti s prácou na podobnom stroji, precíznosť, znalosť čítania výkresov, možnosť práce aj na dohodu na výpomoc pri nárazových zákazkách,

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AGA priemyselný park s.r.o.
Adresa: Radlinského 23
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko
Kontaktná osoba: AGA priemyselný park s.r.o.
Kontaktné údaje: AGA priemyselný park s.r.o.

Radlinského 23
Slovensko

+421533219999