Head of logistics planning

09.10.2018
Spoločnosť: SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Malacky, Lozorno, Westpoint Logistics Park, Hala DC6b 1137, 90055
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Manažér logistiky
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktívna komunikácia s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi spoločnosti.

Príprava kalkulácií a ďalších podkladov potrebných pre tendre.

Prezentácia spoločnosti a vyjednávania so zákazníkom v rôznych krajinách.

Podpora nábehov nových projektov, komunikácia s internými a externými zákazníkmi.

Optimalizácia existujúcich logistických projektov a procesov.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • prezentovanie
  • vyjednávanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • AutoCAD - pokročilá
  • CATIA - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Afrikánčina - pokročilý
CRM - pokročilý
Platforma B2B- pokročilý
Skúsenosti s business developmentom v oblasti automotive
Skúsenosti s projektovým manažmentom v oblasti automotive
Znalosť automotive trhu primárne v afrických krajinách

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.
Adresa: Westpoint Logistics Park, Hala DC6b 1137
90055 Lozorno
Slovensko
Kontaktná osoba: SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.
Kontaktné údaje: SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Westpoint Logistics Park, Hala DC6b 1137
Slovensko

+4210260262187