Finančný účtovník / senior účtovník

09.10.2018
Spoločnosť: E.X.A.T. A - Group, a. s.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda, Dolný Štál, Okočská cesta 640/1, 93010
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Účtovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Samostatné vedenie podvojného účtovníctva viacerých spoločností.

• Riešenie náročnejších účtovných operácií komplexnejšieho charakteru vyžadujúcich si minimálne vedenie a kontrolu zo strany hlavného účtovníka.

• Zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr.

• Riadne evidovanie zverených účtovných dokladov.

• Vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok.

• Spracovanie daňových priznaní.

• Pripravovanie výkazov pre Štatistický úrad SR.

• Komunikovanie s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami.

• Kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov.

• Identifikovanie neobvyklých položiek, položiek po lehote splatnosti a pod.

• Vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH.

• Spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy.

• Pripravovanie reportov pre vedenie spoločnosti

• Vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo.

• Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad.

• Evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi.

• Vedenie pokladne v domácej a cudzej mene.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

- dobré platové podmienky

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ OD, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA.

PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!

- zázemie v stabilnej poločnosti

- ďalší rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- Proaktivita a chuť ďalej sa zlepšovať a vzdelávať
- Samostatnosť, spoľahlivosť a zmysel pre detail
- Schopnosť zvládať nárazové zadania a odolnosť voči stresu
- Detailné znalosti problematiky podvojného účtovníctva, oblasti DPH a daňovej legislatívy, ako aj pravidlá konsolidácie v prepojených účtovných jednotkách

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: E.X.A.T. A - Group, a. s.
Adresa: Kukučínova 22
83103 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: E.X.A.T. A - Group, a. s.
Kontaktné údaje: E.X.A.T. A - Group, a. s.

Kukučínova 22