Finančný konzultant

09.10.2018
Spoločnosť: Ing. Katarína Lukáčová

Miesto práce: Slovensko, okres Topoľčany, Topoľčany, Moyzesova 4, 95501
Okres: Topoľčany
Typ pracovnej Ponuky: Konzultant
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Starostlivosť o klientské portfólio, servis pre klientov, kompletné finančné zabezpečenie klienta ohľadom investícií, úverov, hypotéky, sporenia a zabezpečenia dôchodku, aktívne vyhľadávanie klientov, spracovanie komplexnej analýzy potrieb klienta, vzdelávanie, uzatváranie zmlúv a následná administratíva.

Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

Pracovná príležitosť s najlepšími podmienkami :

zázemie silnej zahraničnej spoločnosti, pravidelné vyplácanie provízií,

vzdelávanie na najvyššej úrovni, bezplatný rozvoj a profesionálny rast, bezplatné produktové školenia, príležitosť kariérneho rastu, motivačné súťaže, bonifikačné výlety, progresívne provízne odmeňovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • osobnostný rozvoj

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna
  • Internet - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • sebaistota

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ing. Katarína Lukáčová
Adresa: Urmince 501
95602 Urmince
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Katarína Lukáčová
Kontaktné údaje: Ing. Katarína Lukáčová

Urmince 501
Slovensko

+421907573835