Feeder - Kysucké Nové Mesto

09.10.2018
Spoločnosť: AVV EUROPE SERVICES s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Kysucké Nové Mesto, Kysucké Nové Mesto, Športová 2792, 02401
Okres: Kysucké Nové Mesto
Typ pracovnej Ponuky: Skladník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Navážanie paliet na dané pozície,

- stohovanie a vyvážanie plných paliet,

- nakladanie paliet do kontajnerov,

- presun materiálu a zásobovanie výrobnej linky,

- manipulácia s materiálom,

- preprava a rozvoz materiálu k výrobnej linke.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 682

- základná zložky mzdy od 682 - 732€ brutto (v závislosti od šikovnosti a zručnosti pracovníka postupné zvyšovanie)

- Motivačný mzdový systém - mesačná prémia do výšky 100 eur,

- dlhodobá práca v perspektívnej spoločnosti,

- stabilný príjem,

- práca na hlavný pracovný pomer,

- stravný lístok v hodnote 4 EUR za každú odpracovanú zmenu,

- vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom,

- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- Platné oprávnenie W1 - W2,
- disciplinovanosť,
- usilovnosť,
- pracovitosť,
- ochota pracovať nadčas.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AVV EUROPE SERVICES s.r.o.
Adresa: Miletičova 1
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: AVV EUROPE SERVICES s.r.o.
Kontaktné údaje: AVV EUROPE SERVICES s.r.o.

Miletičova 1
Slovensko

+421917489713