farmaceut

09.10.2018
Spoločnosť: EGACOS PLUS n.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Prešov, Prešov, Pavlovičovo námestie 40, 08001
Okres: Prešov
Typ pracovnej Ponuky: Farmaceut
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Farmaceut, príprava a predaj liekov, miesto výkonu práce: Lekáreň u Martina Haasa, Pavlovičovo nám. 40, Prešov. Znalosť anglického a nemeckého jazyk výhodou, zamestnávateľa kontaktovať tel. 0903750118.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 08:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: EGACOS PLUS n.o.
Adresa: Volgogradská 8, Prešov, 08001
Kontaktná osoba: EGACOS PLUS n.o.
Kontaktné údaje: EGACOS PLUS n.o.

Volgogradská 8, Prešov, 08001