Exportný manažér

Spoločnosť: Ing. Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import,chovateľské potreby

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Podtatranského 9/11,, 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Finančný manažér
Obchodný manažér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o stálych zákazníkov v zahraničí, činnosť marketingu, vedenie administratívnej agendy, príprava a účasť na zahraničných veľtrhoch a výstavách, obchodné vyjednávanie, prezentačné a predajné techniky, pravidelné spracovanie a vyhodnotenie analýz (predaja, trhov, médií, ...), vypracovanie ponúk a prezentácií,

znalosť obchodných techník, vedenie agend, veľmi dobré organizačné schopnosti a zvládanie plnenia pracovných povinností aj pod časovým tlakom,

samostatnosť, kreativita, pozitívne myslenie, iniciatíva, veľmi dobré organizačné-komunikačné a analytické schopnosti, vysoká schopnosť obchodného vyjednávania a rokovania na medzinárodnej úrovni, príprava a vedenie prezentácie na úrovni medzinárodného obchodu, znalosť základných geografických štruktúr

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 900

stravné lístky, zľava vo firemných predajniach, parkovanie, dochádzkový bonus, ďalšie odmeny, práca vo firme s 30-ročnou históriou, zaškolenie na začiatku spolupráce, stabilné pracovné miesto, možnosť cestovania a spoznávania sveta, možnosť osobného a profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • PWPT - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti: Ing. Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import,chovateľské potreby
Adresa: Nám. osloboditeľov 75/14, Liptovský Mikuláš, 03101
Kontaktná osoba: Ing. Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import,chovateľské potreby
Kontaktné údaje: Ing. Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import,chovateľské potreby

Nám. osloboditeľov 75/14, Liptovský Mikuláš, 03101