Expedient mäsových výrobkov

09.10.2018
Spoločnosť: Lacnea Slovakia, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Trenčín, Námestie sv.Anny 15, 91101
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Špeditér, prepravca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chystanie tovaru podľa objednávok.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • sebaovládanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Lacnea Slovakia, s. r. o.
Adresa: Horná Streda 619
91624 Horná Streda
Slovensko
Kontaktná osoba: Lacnea Slovakia, s. r. o.
Kontaktné údaje: Lacnea Slovakia, s. r. o.

Horná Streda 619
Slovensko

+421905627456