Expedient / Expedientka Bojnice

Spoločnosť: UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Prievidza, Bojnice, Opatovská cesta 4, 97201
Okres: Prievidza
Typ pracovnej Ponuky: Špeditér, prepravca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• fyzický príjem a výdaj tovaru

• manipulácia s tovarom v skladových priestoroch

• príprava tovaru na základe objednávky

• kontrola tovaru a finálna expedícia

• trojzmenná prevádzka

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 700
Iné výhody:

• mesačná odmena naviazaná na výkon

• vernostné príspevky každý polrok

• mimoriadna ročná odmena

• zľavy na rekreáciu prostredníctvom vlastnej cestovnej kancelárie

• zaujímavý sociálny program

• získanie stabilnej práce v prosperujúcej firme

• práca na plný úväzok

• práca v čistom, klimatizovanom a bezhlučnom prostredí

• školenia VZV, OPL

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

• skúsenosť s obsluhou VZV výhodou
• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• precíznosť
• aktívny a pozitívny prístup k práci

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Názov spoločnosti: UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť
Adresa: Opatovská cesta 4
97201 Bojnice
Kontaktná osoba: UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť
Kontaktné údaje: UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť

Opatovská cesta 4