Epidemiologická sestra

07.10.2018
Spoločnosť: Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, Veľkoblahovská 23, 92901
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Zdravotná sestra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Vykonáva vstupný pohovor s každým zamestnancom o možných rizikách nákazy

- Vedenie dokumentácie o hospitalizovaných rizikových pacientoch

- Vzdelávanie a kontrola v oblasti hygieny a dezinfekcie rúk a plôch

- Odber sterov z prostredia podľa plánu

- Príprava a realizácia aktivít v oblasti hygieny a prevencie NN

- Vykonávanie interných auditov v súvislosti s dodržiavaním HER

- Sledovanie pacientov po operácii a kontrola správnosti dodržiavania štandardu

- Každodenná prítomnosť epid sestry na oddeleniach nemocnice

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Zdravotnícky pracovník s bakalárskym alebo magisterským vzdelaním v odbore ošetrovateľstvo, verejné zdravotníctvo, prípadne v inom vhodnom odbore
- Mať skúsenosti z oblasti klinických odborov, mikrobiológie, infektológie, epidemiológie, dezinfekcie a sterilizácie
- Vhodné sú skúsenosti z klinickej praxe, zvlášť chirurgických odborov, JIS a operačných sál

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Názov spoločnosti: Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s.
Adresa: Veľkoblahovská 23
92901 Dunajská Streda
Kontaktná osoba: Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s.
Kontaktné údaje: Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s.

Veľkoblahovská 23