Elektrokonštruktér rozvodných skríň

09.10.2018
Spoločnosť: KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Martin, Sučany, Ulica priemyselná 6, 03852
Okres: Martin
Typ pracovnej Ponuky: Konštruktér
Konštruktér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Navrhovanie funkčných elektrických schém pre stroje

- hľadanie nových technických riešení

- konštrukcia elektrorozvádzačov, technické riešenia, návrh schém

riadenia, podpora pre výrobu

- komunikácia s ostatnými oddeleniami (aj v materskej firme v Mníchove)

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 785

- Mesačná hrubá mzda od 950 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta

- pružný pracovný čas

- možnosť odborného vzdelávania v zahraničí

- pozitívne pracovné prostredie a mladý kolektív

- motivujúce finančné ohodnotenie

- možnosť absolvovania firemných jazykových kurzov

- zaučenie práce v ELCAD

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- odborné znalosti v oblasti elektrotechniky sú podmienkou
- schopnosť tímovej práce, precíznosť
- flexibilita
- záujem o odborný rast

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.
Adresa: Ulica priemyselná 6
03852 Sučany
Slovensko
Kontaktná osoba: KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.
Kontaktné údaje: KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Ulica priemyselná 6
Slovensko

+421433250244