Elektroinštalatér

09.10.2018
Spoločnosť: G L O B Á L, spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Prievidza, Prievidza, Vapenická 194, 97101
Okres: Prievidza
Typ pracovnej Ponuky: Inštalatér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

elektroinštalačné práce na stavbách-zákazkách spoločnosti

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

Práca v stabilnej firme podnikajúcej viac ako 25 rokov na trhu.

Výhody budú predstavené na osobnom pohovore s uchádzačom.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Budú konkretizované na osobnom pohovore s uchádzačom.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: G L O B Á L, spol. s r.o.
Adresa: J.Hollého 1180/13
97201 Bojnice
Slovensko
Kontaktná osoba: G L O B Á L, spol. s r.o.
Kontaktné údaje: G L O B Á L, spol. s r.o.

J.Hollého 1180/13
Slovensko

+421905883273