Elektroinštalatér

09.10.2018
Spoločnosť: VKM Nikolet s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Vrakuňa, Stavbárska 42, 82107
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Inštalatér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž, inštalácia a opravy elektroništalácií

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2
  • ukrajinský - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VKM Nikolet s. r. o.
Adresa: Stavbárska 42
82107 Bratislava-Vrakuňa
Slovensko
Kontaktná osoba: VKM Nikolet s. r. o.
Kontaktné údaje: VKM Nikolet s. r. o.

Stavbárska 42
Slovensko

+421915690400