Elektrodizajnér

09.10.2018
Spoločnosť: Aveo Design Group, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Gelnica, Gelnica, Hlavná 157, 05601
Okres: Gelnica
Typ pracovnej Ponuky: Nábytkár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

oprava DPS, skladanie a testovanie elektronických výrobkov, osadzovanie DPS

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

elektronika - rádioelektronika
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Aveo Design Group, s.r.o.
Adresa: Hlavná 157, Gelnica, 05601
Kontaktná osoba: Aveo Design Group, s.r.o.
Kontaktné údaje: Aveo Design Group, s.r.o.

Hlavná 157, Gelnica, 05601

+421903625001