Elektrikár / Údržbár

08.10.2018
Spoločnosť: METRANS /Danubia/, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, Povodská cesta 18, 92901
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Elektrikár
Údržbár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Z dôvodu kontinuálneho rastu objemu služieb našej spoločnosti hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu elektrikár.

Náplň práce:

- sleduje technický stav elektrických zariadení areálu

- vykonáva opravy a údržbu elektrických zariadení areálu a portálových žeriavov hlavne z oblasti elektrických zariadení

- nahlasuje potrebu nákupu náhradných dielov k elektrickým zariadeniam a k žeriavom

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

- zvýšenie platu po zaučení

- stravné lístky hradené zamestnávateľom

- kvartálne odmeny

- zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti

- práca v medzinárodnom tíme

- neustále vzdelávanie, priestor pre odborný rast

- účasť na firemných akciách

- seriózny a otvorený prístup

- mladý, dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme okrem znalosti opravy elektrických zariadení aj znalosť ohľadom elektroniky, nakoľko ide aj o opravu portálových žeriavov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Pošlite nám prosím Vaše CV na: hr@metrans.sk V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 10 ods. 3 písm. b) zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle § 17 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: METRANS /Danubia/, a.s.
Adresa: Povodská cesta 18
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Kontaktná osoba: METRANS /Danubia/, a.s.
Kontaktné údaje: METRANS /Danubia/, a.s.

Povodská cesta 18
Slovensko

+421313234257