Elektrikár/strojník

09.10.2018
Spoločnosť: CRH (Slovensko) a. s.

Miesto práce: Slovensko, okres Galanta, Veľké Úľany, Veľké Úľany 1, 92522
Okres: Galanta
Typ pracovnej Ponuky: Elektrikár
Strojník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Úlohou úspešného uchádzača bude:

- Obsluhovať strojné zariadenia súvisiace s výrobou kameniva (vrátane pravidelnej kontroly a usmerňovania výrobného procesu).

- Vykonávať elektroúdržbu technologických/elektrických zariadení s cieľom zabezpečiť bezporuchový a plynulý chod prevádzky.

- Kontrolovať vstupné a výstupné materiály z hľadiska ich množstva a kvality.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 830
Iné výhody:

Na danú pozíciu ponúkame:

• Základná mzda od 830€ + 7,5% mesačná variabilná zložka + ďalšie príplatky + 13. plat (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

• Príplatky nad rámec zákona

• Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia

• Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti

• Príspevok na stravu nad rámec zákona

• Príspevok na cestovanie do zamestnania

• Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze

• Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)

• Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

• Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji

• Spoločenské a športové firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Od kandidátov očakávame:
- Možnosť denne dochádzať na prevádzku (žiadna autobusová zastávka v blízkom okolí).
- Skúsenosti na podobnej pozícii - par. 22 vyhlášky 508/2009.
- Hľadáme zodpovedných ľudí, orientovaných na výsledok, vykonávajúcich kvalitnú prácu.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: CRH (Slovensko) a. s.
Adresa: Rohožník 1
90638 Rohožník
Slovensko
Kontaktná osoba: CRH (Slovensko) a. s.
Kontaktné údaje: CRH (Slovensko) a. s.

Rohožník 1