Elektrikár, pomocná sila

09.10.2018
Spoločnosť: Inteles s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Riazanská 64, 83103
Slovensko, Bratislavský kraj
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Elektrikár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Elektroinštalačné práce na stavbách, halách, domoch, bytoch. Dlhodobá spolupráca na živnosť ale aj na TPP. Jedná sa o práce väčšinou v BA a okolitých dedinkách v Rakúsku. Keď nie je elektrikár, nevadí zaškolíme. Pokojne sa môžu hlásiť aj pomocníci.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 850
Iné výhody:

Auto, telefón, náradie.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Inteles s.r.o.
Adresa: Riazanská 64
83103 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Inteles s.r.o.
Kontaktné údaje: Inteles s.r.o.

Riazanská 64
Slovensko

+421908241750