Elektrikár, elektroinštalatér - Rakúsko

09.10.2018
Spoločnosť: Agentúra Elliem s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Rakúsko
Typ pracovnej Ponuky: Elektrikár
Inštalatér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre elektrikárov a elektroinštalatérov do Rakúska, oblasť celé Rakúsko.

Pracovná náplň: montáž a pokladanie káblov, inštalačné práce do domov a priemyselných prevádzok, zapájanie rozvodných skríň, zákaznícka služba, výmena elektrických hodín.

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Uchádzači musia ovládať komunikatívnu nemčinu a čítať z plánov.

Ponúkaný plat: od 2200

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu - všetky odvody hradené v Rakúsku a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. Napr. možnosť vybavenia rodinných prídavkov príp. rodičovského príspevku v Rakúsku. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní + vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku. Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške od 26,40 eur do 41,40 Eur/pracovný deň.

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje ukončené vzdelanie v obore, príp. dostačujúca prax. Schopnosť dorozumieť sa v nemeckom jazyku + schopnosť čítať z plánov. Vodičský preukaz a vlastné osobné vozidlo výhodou.

Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku. V prípade otázok, volajte na tel. číslo: 0904972480.

Osobnostné predpoklady
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Agentúra Elliem s.r.o.
Adresa: Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Kontaktná osoba: Agentúra Elliem s.r.o.
Kontaktné údaje: Agentúra Elliem s.r.o.

Lysica 303
Slovensko

+421904972480