Ekonómka

09.10.2018
Spoločnosť: GASTRO - PEN s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Malacky, Lozorno, Námestie sv. Kataríny 3/282, 90055
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Ekonóm
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie kompletnej účtovnej a hotelovej agendy

- komplexné spracovanie podvojného účtovníctva, fakturácia, DPH, daňové priznanie, prax minimálne 2 roky

- administratívne práce

Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

- dobré platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Podvojné a mzdové účtovníctvo, personalistika, fakturácia, pokladňa, skladové hospodárstvo - na úrovni expert

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GASTRO - PEN s.r.o.
Adresa: Moyzesova 2/A
90201 Pezinok
Slovensko
Kontaktná osoba: GASTRO - PEN s.r.o.
Kontaktné údaje: GASTRO - PEN s.r.o.

Moyzesova 2/A
Slovensko

+421905718844