Disponent dopravy

09.10.2018
Spoločnosť: IMI SPED, spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Žilina, Jánošíkova 21, 01001
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Disponent
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

disponent dopravy

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká

Ďalšie požiadavky:

srbský, prípadne ruský jazyk výhodou

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: IMI SPED, spol. s r.o.
Adresa: Jánošíkova 21, Žilina, 01001
Kontaktná osoba: IMI SPED, spol. s r.o.
Kontaktné údaje: IMI SPED, spol. s r.o.

Jánošíkova 21, Žilina, 01001

+421911979140