Dentálny hygienik

09.10.2018
Spoločnosť: MEDI Help plus, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Lučenec, Lučenec, Rázusova 4825, 98401
Okres: Lučenec
Typ pracovnej Ponuky: Hygienik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dentálna hygiena. Delené pracovné miesto. Práca pre dve zubné ambulancie (paradontologická, všeobecná stomatologická). Požadované vzdelanie v odbore dentálna hygiena.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 672
Iné výhody:

priateľský kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Osobné stretnutie je potrebné dohodnúť vopred telefonicky (po 14.00 hod.), resp. elektronicky (E-MAIL)

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MEDI Help plus, s.r.o.
Adresa: Rázusova 47/4825, Lučenec, 98401
Kontaktná osoba: MEDI Help plus, s.r.o.
Kontaktné údaje: MEDI Help plus, s.r.o.

Rázusova 47/4825, Lučenec, 98401

+421904281672