Cukrárka

09.10.2018
Spoločnosť: GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Poprad, Vysoké Tatry, Horný Smokovec 21, 06201
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Cukrár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava cukrárenských výrobkov, múčnikov a sladkých jedál podľa požiadaviek na základe receptúr

- spolupráca na tvorbe jedálneho lístka a ponuky sladkých jedál

- inovatívny prístup k práci

- zodpovednosť za dodržiavanie cukrárenských štandardov na danom úseku v súlade s hotelovými zásadami a postupmi

- prax v hotelovej prevádzke výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v odbore cukrár

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.
Adresa: Horný Smokovec 21
06201 Vysoké Tatry
Slovensko
Kontaktná osoba: GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.
Kontaktné údaje: GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.

Horný Smokovec 21