Čašník, servírka - Limar Bar

09.10.2018
Spoločnosť: Marián Lipák - Maťo

Miesto práce: Slovensko, okres Prešov, Prešov, Masaryková 26, 08001
Okres: Prešov
Typ pracovnej Ponuky: Čašník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň tohto voľného pracovného miesta spočíva hlavne v obsluhovaní zákazníkov a zodpovednosti k práci.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 21:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

- Rodinný prístup,

- vyhovenie požiadaviek vo vysokej miere,

- firemné oblečenie.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v odbore čašník, servírka
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

- Uchádzač nemusí byt vyučený v odbore,
- podmienkou je, aby uchádzač mal chuť pracovať a mal seriózny prístup k práci, ale aj k samotnému zamestnaniu, aby nemenil prácu za prácou,
- uprednostním žiadateľa o prácu, ktorý už mal nejakú skúsenosť s prácou časník, časníčka.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Marián Lipák - Maťo
Adresa: Švábska 42
08005 Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: Marián Lipák - Maťo
Kontaktné údaje: Marián Lipák - Maťo

Švábska 42
Slovensko

+421917188148